Про нас

Є речі, без задіяння яких машинобудування було б абсолютно неможливо, наприклад, уявіть собі його без новітніх зварювальних технологій. Для того, щоб українське машинобудування відчувало себе впевнено і постійно поліпшувалося, вже більше дев'яти років працює підприємство "Плазма-Майстер".

Якісні деталі машин і механізмів гарантують успішну роботу промислових та інших підприємств протягом тривалого часу. Але іноді не обходиться і без ремонту, який повинен бути зроблений на совість.

Саме тому, ми рекомендуємо кваліфікованих фахівців компанії "Плазма-Майстер", які здатні створити міцну деталь, а також реконструювати її після будь-якої поломки. А якщо бути точнішими
, то компанія займається розробкою і практичним застосуванням зварювальних технологій і матеріалів при відновленні і ремонті деталей машин в машинобудуванні.

На підприємстві працюють одні з кращих фахівців у галузі зварювального виробництва. Відновлення деталей машин і механізмів проводиться з використанням зварювання, наплавлення і механічної обробки. 

Компанія "Плазма-Майстер" надає послуги з відновлення деталей машин

А саме: відновлення паливного бака, ремонт паливного бака, відновлення колісного диска, відновлення корпусу коробки передач, відновлення радіатора, відновлення блоку циліндрів, відновлення маточини, відновлення осі напівпричепа, відновлення заднього моста, розточування і хонінгування циліндрів, ремонт і балансування карданного валу.

Також фахівці підприємства виконують замовлення по зварюванню й наплавленню під замовлення підприємств і приватних осіб, послуги по ремонту зварювального обладнання, наплавленню сплавів на основі міді, нікелю, заліза зі спеціальними властивостями: електропровідність, стійкість проти зносу, корозії, і полудня і інші послуги пов'язані з ремонтом деталей машин та механізмів.

Якщо ви шукаєте підприємство, яке відповідає за якість своєї роботи - вибирайте "Плазма-Майстер". Ніхто краще за них не виконає найширший спектр робіт з відновлення деталей машин, які використовуються в усіх галузях народного господарства, зварювальних, наплавочних робіт і багато іншого.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Запитайте у нас

Де замовити фрезерні роботи?

06 вересня 2017 в 14:19 відповідей: 1

Вам потрібно замовити фрезерні роботи? Пропонуємо це зробити у компанії «Плазма-Мастер». Наші спеціалісти виконають ваше замовлення якісно, надійно та…

 
 

Де замовити зварювальні послуги (аргонно-дугове зварювання)?

06 вересня 2017 в 14:02 відповідей: 1

Ви хочете замовити таку зварювальну послугу як аргонно-дугове зварювання? Звертайтесь до нашої компанії «Плазма-Мастер»! Завдяки кваліфікованим працівникам…

 
 

Що таке аргоне зварювання?

25 липня 2016 в 09:57 відповідей: 1

Аргонне зварювання робить місце з’єднання деталей малопомітним. Саме ідеально-гладкий шов і вирізняє аргонне зварювання від інших. Проте, це зварювання…

 
 

Контакти

Зварювальні роботи, ремонт деталей машин, розточування циліндрів, балансування кардана
(основний офіс)

Україна, Київська, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, будинок 11
  • +38 (044) 332-69-XX

Офіційний сайт

 
 

Мапа

Розкажіть про нас

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create